Antika Bindallı, Bohça, Çeyiz Alanlar

Antika Bindallı, Eski Bohça, Çeyiz Alanlar sizleri osmanlı zamanlarına götürerek her bir işlemeye hayran bırakacaktır. Özellikle kına gecelerinde farklılık isteyenlerin tercihi olan bindallılar günümüzde en çok tercih edilen modellerdir. Eski zamanların işlemeleri günümüzde modaya dönüşmüştür. Bindallı ve bohça işlemelerinde her ayrıntı nazikçe işlenmiş olup dekoratif bir zemin hazırlamaktadır.

İşlemeler en popüler ve dekoratifler arasında oluşmuş, tüm fiyat aralıklarında, ebatlarda ve tasarımlarla günümüzde canlılık yaratabilmektedir. En güzel aksan işlemelerin çoğunu süsleyen dekoratif iğne, çoğunlukla elle dikilen çapraz dikişler ile oluşturulmuştur. Her motifi  görsellik açısından tercih edilen bohçalarda işlemeler gözünüzü kamaştıracaktır. Zevkli bir seçim yaparak antika değeri yüksek olan işlemeleri çeyizinizde bulundurabilirsiniz. Nakış, bir kumaşın iplik ve iğne ile süslenmesi sanatıdır. Dolayısıyla günümüzde en çok tercih edilen nakışlı işlemeler her alanda kullanılarak modern görüntü yakalamıştır.

Tamamıyla elle yapılmış bir eser olarak kullanılan nakışların çoğu antika sayılan Eski bindallı, bohça, örtüler oluşturmuştur. Eski dönemde popüler olan bu narin eser, şimdilerde daha da ilgi alanı olmuştur. Antika bindallı, bohça, çeyiz Alan Yerler ile işlemeleri yakından incelemenizi tavsiye ederek çeyizlerde bu nadide parçalara ver vermenizi öneririz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz