Antika el dokuması halı alan yerler

Eski Antika el dokuma halı alan yerleriçinde eski halı ve diğer antika ürünlerin alış ve satışını gerçekleştiren firmamız el emeği göz nuru olan bu eşsiz ürünleriniz için satmak gibi bir niyetle tarafımızdan teklif istediğinizde doğru ve makul olan fiyat ne ise onu tarafınıza sunmaktadır.

Aslında antika dediğimiz bu halı türünün belli bazı özelliklerinin olması gerekmektedir. Elbette her eski olan Eski halı için bizler antika diyemeyiz maalesef. Eski ve antika olma özelliğini üzerinde saklayan halıların hangi yöreye ait oldukları, dokunma yılları ve şekli çok önemlidir. Bir halının normal şartlarda antika halı olabilmesi için en az 100 yıl geçmesi gerekir. Hatta daha eski tarihlerde dokunmuş olan halılar haliyle daha da değerlidir.

Bir halının antika olup olmadığını anlamak da hiç kolay değildir. Halının tam yaşını öğrenmek sadece dokunmuş olan o ürünün üzerinde yer alan tarihten yola çıkılarak kesinlik kazanır. Aksi durumlarda sadece tahmini bir takvim aralığında olduğuna dair karar kılınır.

Bundan sonra ne olur bilinmez ancak şimdilik günümüzde antika halı kuralını saydığımız böyle olgular belirler. İlerleyen zamanlarda belki de 100 yıl sonra antika halıda başka nasıl özellikler alınır bilinmez elbette. Antika el dokuması alanlar olarak elinizde mevcut olan ve satmak istediğiniz tüm el dokuması halılarınızı nakit ücret karşılığında satın aldığımızı özellikle hatırlatmak isteriz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz