Antika Hereke Halı Alanlar

Eski Antika Hereke Halı Alanlar firması şahane dokuması ile faklı motif tasarımı olan tüm halılarınızı alımlarını yapmaktadır. Desenleri son derece özgün olan hereke halılarınızı inceleyen firma çalışanları değerinde fiyat vererek ödemesi nakit olacak şekilde halılarınızı almaktadır. Çeşitli renk ve motifler ile işlenmiş halılarınızı satarak antika sevenler ile buluşturabilirsiniz.

Hereke halıları geniş bir tasarım ve renk çeşidine sahiptir. Temelde üç çeşit ile ünlenen türk halıları diye bilinen bu değerli parçalar dünyada da popülerlik kazanmıştır. Eski Hereke halıları figüratif desenler ve benzeri diğer desenlerle geniş salonlara yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Türkiye’de üretilen Hereke halılarında yün, ipek, deve tüyü ve pamuk kombinasyonu kullanılmaktadır. Bazen tasarımın tamamlanması için altın ve gümüş iplikler de kullanılır. Dünyanın dört bir yanından insanlar bu halıları koleksiyon olarak alıyor ve evlerinde tutuyorlar. Bütün bu halı çeşitleri, antika hereke halı severlerin gözünde onlara takdire şayan farklı özelliklere sahiptir. Antika hereke halı alan yerler olarak sizleri bu şahane görünümlü halılar ile tanıştırabiliriz.  Her bir dokumasında kişinin zevkine hitap edecek halılarınızı satarak antika halı ile ilgilenen insanların kullanımına yardımcı olabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz