Antika madalyon, nişan, rozet, apolet alan yerler

Eski madalyon, nişan, rozet, apolet alanlar ’ bu uzun cümleden anlaşıldığı üzere ilgili ürünler tarihin birer dip notu gibidir. Savaş alanlarında, komutanların kıyafetlerinde ve daha pek çok alanda kullanılmış olan bu antika ürünler, her biri olmak üzere bir anı, bir yaşanmışlık ve bir gerçeği yansıtmaktadır.

Zorlu dünya coğrafyasında o tarihi yıllarda medeniyet kurma amaçlı verilen mücadeleler sadece tarih kitaplarında anlatılanlardan ibaret değildir elbette. Apolet sahibi bir askerin kahramanlığı, almış olduğu Eski madalyon, nişan rozet gibi antik ürünlerin bir kısmı günümüze korunarak gelmeyi başarmıştır.

Antika özelliği olan bu materyallerin alım ve satım aşamasında mağaza olarak büyük hassasiyet gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizin için çok değerli olduğunu bildiğimiz bu ürünlerin alım anında asla ürün sahibini üzmüyor aksine değerinde bir fiyat teklifi sunarak, satın aldığımız materyalin durumuna göre alıcısına ulaştırıyoruz.  Antika madalyon, nişan, rozet, apolet alan yerler kategorisinde mağazamız konuya hakim olan profesyonel uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Antika olan tüm ürünleriniz bizimle asla değer kaybetmez !.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz