Antika Sedefli mobilya alan yerler

Eski Sedefli mobilya alan yerlerfirmamız üzerinde sedef kakmaları bulunan tüm mobilyalarınızı nakit karşılığında satın almaktadır. Sedef mobilya ile buluştuğu andan itibaren insanları kendine aşık eden bir malzemedir. Pek çok eşyanın üzerinde süs olarak uygulanan sedef kakması ile işin ehli olan ustalar bu güne kadar ortaya harika ürünler çıkarmışlardır.

Yapımı oldukça zahmetli olan ve kendi içinde bir sanat oluşturan bu uygulama ile yapılan Eski mobilyalar yaşam alanlarımıza ayrı bir hava katmaktadır. Önce ağaca işlenecek motifin çizildiği ve sonrasında keski adı verilen çelik uçlu bir alet ile motifin çevresinin oyularak kanal haline getirilmiş olan bu alana bir telin yatırılması ve sonrasında ise küçük darbelerle telin ağaca gömülmesi gibi işlemlerin yapıldığı gerçek bir sanatsal uygulamadır.

Kullandığınız veya kullanmadığınız, bir kenarda depoladığınız sedef mobilyanızı başka ürün almak için değerlendirmek adına satmak isterseniz Sedef mobilya alanlar olarak gerekli tüm kolaylığı sağladığımız gibi, ürününüz içinde değerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Sedef mobilyalarınızı mağazamıza güvenli bir şekilde satabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz