Hereke Bez Kumaş Alanlar

Eski Hereke bez kumaş alanlarfirmamız ismi, halısı ve kumaşı ile ün yapmış Hereke’ ye ait olan tüm ürünlerin alım ve satımını yapmaktadır. Hereke bez kumaş özelliği bakımından diğer kumaş türlerine göre daha değerlidir. Sosyal yaşam için çeşitli olumlu özellikleri içerisinde barındıran bu kumaş türünden sayısız ürün meydana çıkmaktadır.

Özellikle eski dönemlerde sarayların döşemelik ve perde ihtiyacını karşılamak üzere kurulan fabrikadan çıkan ve Hereke bez kumaş adını alan bu kaliteli ürün sayesinde Osmanlı’ya da bir dönüm yaşatmıştır. Farklı bölgelerden getirilen ustaların ortaya çıkardığı desen ve değişik çalışmalarla Eski Hereke üslubu ortaya çıkarılmıştır.

Halısı ile de dillerden düşmeyen bu isim ortaya çıkarttığı güzel ürünler sayesinde de artık tüm dünya tarafından bilinmektedir. Turistlerin yoğun ilgi gösterdiği kumaş ve halı ürünleri hem ülke ekonomisine, hem de tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır.

Hereke bez kumaş alan yerler olarak bu değerde olan bir ismin ürünlerini alıcılarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Size ait olan ve satmak istediğiniz Hereke kumaş ve diğer ürünleri gönül rahatlığı içinde firmamıza verebilirsiniz. Hereke ürünlerinizin değerini öğrenmek için uzmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz