Hilye-i şerif alanlar

Eski Hilye-i şerif alanlarmağazamızda Hilye-i şerif yazmaları ve benzeri eserleri bulmanız mümkündür. Bu güzel ve bir o kadarda anlamlı olan yazmalar, güzeller güzeli peygamberimizi anlatmaya kelimelerle resmedilmiş tasvir çalışmalarıdır. Bu eser Arapça bilen ve bu yazma diline hakim olan kişiler tarafından okunduğunda anlamının ne denli büyük ve etkili olduğu dile getirilmiştir.

İnananlar arasında büyük önemi olan bu yazma çalışması meraklıları tarafından çok ilgi görmektedir. Eski Hilye-i şerif genellikle sahip olunan kişiler tarafından yaşam alanlarının duvarlarına daha doğrusu en yakınlarına asılı olacak şekilde saklanmaktadır. Aslında bu yazmanın bir diğer faziletinde ise şu ifadeler yer almaktadır. Her kim bir seyahate çıktığında Hilye-i şerifi yanında taşırsa o yolculuğunda dâimâ ‘’Hak -celle celâlühû-’nun korumasında olur.” denilmektedir.

Be sebeple Hilye-i şerif tasvirleri bulunan ve bu değerli çalışmayı elinden çıkartmak isteyen kişiler için mağazamız ilgili çalışmanın niteliğine göre fiyat teklifi sunmaktadır. Hilye-i şerif alan yerler olarak en gerçekçi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Önemle belirtmek isteriz ki bu tip çalışmaları satmadan önce mutlaka uzmanlardan görüş talep ediniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz