Osmanlı malzemeleri alan yerler

Eski Osmanlı malzemeleri alan yerler mağazası adıyla İstanbul merkezli olmak üzere çeşitli bölgelerden gelen Osmanlı ürünlerinize ait satım taleplerinizi en doğru ve tam şekilde sonuçlandırarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

Asırlar boyu pek çok alana hükmetmiş olan bu büyük devletin geride bıraktığı çok büyük zenginlikler ve değerli eşyalar mevcuttur. Batı tarafından kıskanılır hale gelmiş ve o dönemlerde hakim olduğu alanlarda dağıtmış olduğu adalet sayesinde isim yapmış olan Osmanlı’ ya ait sayısız eser, Eski eşya ve diğer materyaller ülkemiz müzelerinde, koleksiyoncularda, merakı olan sahiplerinde korunmaya çalışılmaktadır.

Osmanlı malzemelerinin değerleri elbette eşyanın hacmine, niteliğine ve kullanım yılına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu malzemelerin doğru şekilde saklanması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sahip oluna Osmanlıya ait olan bu değerli eşyalar ne yazık ki değerinden çok şeyler kaybedebilir.

Osmanlı malzemeleri alanlar olarak her çeşit eski, tarihi ve antika özelliği olan ve bu büyük medeniyet tarafından kullanılmış olan eşyaları değerinde fiyatlardan satın alıyoruz. Elinizde ki Osmanlı dönemine ait olan tüm kıymetlilerinizi ciddi rakamlara satabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz