Kadıköy Antika Eşya Alanlar

Kadıköyantika alanlar olarak Kadıköy Feneryolu’nda bulunan mağazamıza gelerek eski kitaplardan, eski plaklara Antika Saatlerden , ikinci el kitaplara ve daha birçok antika eşya arasından tercih yaparak görerek satın alabilirsiniz.

Antika alanlar arasında sancak antik uzman fiyat değerlendirme ekspertizleri ile tüm müşterilerine doğru fiyat sunmaktadır. Bu sayede eski antika eşyalarını değerlendirmek isteyen müşterilerimiz ekonomik olarak maksimum fayda sağlamaktadırlar.

 

Kadıköy Antika Dükkanı

Sancak antik Kadıköy ilçesinde hizmet veren yıllardır bu işi yapan Türkiye geneli antika eşya alımı yapan ender firmalardan dır.  Sizde Kadıköy’de ikamet ediyorsanız ve antika eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız sancak antiği aramadan antika eşyalarınızı vermeyin.

Kadıköy de antika eşyalarımı nasıl satabilirim

Öncelikle satmak istediğiniz antika eşyalarınızın maddi değeri olup olmadığını anlamak için bize ürünlerinizi resmini çekerek WatsApp aracılığı ile gönderiniz. Uzman Ekspertiz çalışanlarımız görselleri inceleyerek fiyatlama yaparlar ve size bildirirler. Müşterilerimizin onayından sonra adresinize gelerek ürünlerinizi değerinde nakit ödeyerek almaktayız.

Kadıköy de Hangi Antika Eşyaları Almaktayız

Aldığımız ürünler arasında en çok tercih edilenler antika mobilya, eski plak, ikinci el kitap, antika gümüş, porselen , Eski para,  el yazması kitaplar ve daha bir sürü ev eşyası sayılabilir.

Kadıköy Mağazamız

Kadıköy Antika Eşya Fiyatları

Antika eşyalarınız için bir fiyat listesi bulanmamaktadır. Satmak istediğiniz eşyanın yaşı kalitesi deformasyon olup olmadığı gibi şeyler fiyatlamada faktör olmaktadır. en doğru antika eşya fiyatlaması için uzman fiyatlama ekspertizi çalışanlarımız eşyalarınızı görmesi gerekmektedir.

Neredeyiz?

KADIKÖY’DE ÜRÜN ALDIĞIMIZ SEMTLER

Tüm Hakları Saklıdır Yazılar Kopyalanamaz.