Antika Bakır Mangal Semaver Alanlar

Eski bakır mangal, semaver alanlardükkanı olarak, bizler ve sizler çoğumuzun kültürü olan mangal ve çay tutkumuzu sahip olduğumuz bu ürünlerle pekiştirmekteyiz. Bakır bir semaverde yapılan çayın tadını tutkun olanlar daha iyi bilirler. Günümüzde hem fabrikasyon şekliyle, hem de ustaların elinden çıkmış çeşitli bakır ürünleri mevcuttur.

Ancak antika bakır özelliği olan mangal ve semaver ürünleri tarihi açıdan bakıldığında diğerlerinden gözle görülür şekilde farklıdır. Hangi döneme ait olduğu ve yapılış şekliyle değer kazanan bu eşsiz ürünler Osmanlıdan bu tarafa bir gelenek olarak gelme başarısını kaydetmiştir.

Kullanmadığınız ve bir kenarda saklamak zorunda kaldığınız, şimdilerde ise değerini merak ettiğiniz antika bakır eşyalarınızı kolaylıkla değerinde rakamlardan mağazamıza satmak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Antika bakır mangal, Eski semaver alan yerler firması olarak satış taleplerinizi en doğru ve net şekilde değerlendirerek ürün ederini teklif olarak tarafınıza sunmuş olacağız. Eski değerli olan antika ürünleriniz yok pahasına ucuza gitmesin. Firmamızın ilgili uzmanlarından her türlü soru ve görüş desteği taleplerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mezidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor, Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka, Gayrettepe, Maslak, Sarıyer,  Zekeriyaköy, Osmanbey, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

error: İzinsiz Kopyalanamaz