Eski Plak Alan Yerler

Plak Alanlar – Taş Plak Antika Eski Plak Alım Satım

0532 137 54 37

Plak hayranları , Koleksiyonerler ve Plakseverler için mağazamızda her ebatta eski plak vardır.

Eski Plak alan yerlerİstanbul’da çok fazla olmayan nadir işletmelerdir. Eski  Plaklar günümüzde, gelişen teknoloji ve diğer yeni aygıtların piyasaya hakim olmasından dolayı koleksiyoncuların gözbebeği haline gelen ürünlerdendir.

Antika plak alanlar
Eski plak alanlar
Taş plak alanlar
45 lik plak Alan Yerler
78 devir plak Alan Yeler
long play Alanlar

Artık müzikli mekanlar başta olmak üzere, diğer yaşam alanlarında merak konusu olmadığı sürece, plaklar ve oynatma ekipmanları maalesef yerini teknolojiye bırakmışlardır. Taş plak cümlesini neredeyse yaş yeten her kişi bir kez olsun duymuştur. Bu gün televizyon ve bazı özel mekanların haricinde göremediğimiz, bir zamanların renkli isimlerini bizlere tanıtan ürünler şimdilerde artık yok gibi.

Plak alanlar ve ekipmanlarının alınıp satıldığı bir mağazası olan firmamızın bu ürünlere vermiş olduğu ayrı bir önem vardır. Diğer eski ve bazı özellikleri günümüzde bulunmayan değerlerin yok olmasına asla gönlümüzün rahat etmeyeceğiniz bilmenizi isteriz. Bu amaçla firmamız kullanmadığınız ve nasıl değerlendirebilirim diye düşüncede kaldığınız eski plaklar için ciddi fiyat teklifleri vermektedir. Uzun süre kullanılmadığından dolayı bu ürünlerin belli zaman sonrasında tamiri ve geri dönüşü mümkün olmayan problemler çıkardığını da göz önünde bulundurunuz lütfen! . Eski plaklarınız ile ilgili plak alan yerler olarak bizi arayarak değeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

error: İzinsiz Kopyalanamaz